Wypożyczalnia Samochodów – Wynajem aut

Wypożyczalnia samochodów

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem samochodów na terenie Warszawy oraz okolic. Oferujemy wynajem krótko, średnio oraz długoterminowy różnego rodzaju samochodów dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasza flota obejmuje zarówno auta dostawcze, jak i osobowe. Jesteśmy jedną z największych firm w regionie, dlatego każdy znajdzie u nas to czego potrzebuje. Wypożyczalnia samochodów w Warszawie to niezawodność oraz profesjonalizm. Dysponujemy nie tylko niezawodnymi autami, ale również niezawodną kadrą pracowniczą, która zapewnia obsługę klientów na najwyższym poziomie. Decydując się na współpracę z nami mają Państwo pewność, że szybko i skutecznie zostaną załatwione wszelkie formalności i jeszcze tego samego dnia wyjadą Państwo na drogi nowym autem. Oferujemy możliwość rezerwacji zarówno telefonicznej, jak i internetowej.

Tani wynajem aut  dla każdego

Nasze samochody posiadają wszystkie niezbędne badania techniczne oraz ubezpieczenie OC oraz AC. Niska kaucja oraz wysokie limity kilometrów czynią naszą ofertę najbardziej atrakcyjną na rynku. Wynajem samochodów w Warszawie jeszcze nigdy nie był tak okazyjny. Wszystkie nasze auta są w pełni przystosowane do komfortowego poruszania się po drogach, jak również posiadają dodatkowe wyposażenie, które jeszcze bardziej podnosi komfort jazdy. Zalicza się do nich elektryczne szyby, nawigację samochodową, poduszki powietrzne oraz na życzenie klientów foteliki dziecięce. Dodatkowo w razie awarii samochodu nasi pracownicy podstawią auto zastępcze i bezpłatnie usuną usterkę. Oferujemy także bezpłatną wymianę opon oraz możliwość ich przechowywania.

Wynajem aut to rozwiązanie, które zapewnia ogromną swobodę i oszczędność pieniędzy. Zamiast kupować auto na własność i płacić jednorazowo ogromną kwotę, można wynająć samochód i zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na przykład na inwestycje. Wypożyczony samochód świetnie sprawdza się zarówno jako narzędzie pracy, jak również pojazd przeznaczony do podróżowania w celach turystycznych. Nasze auta są bezpieczne i bezawaryjne. Warto przekonać się samemu i skorzystać z oferty naszej firmy już dziś!

 

Wynajmij auto lub wyślij kartony kurierem!