Wynajem średnioterminowy samochodów

Średnioterminowy wynajem samochodów – dla małych i średnich przedsiębiorstw

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednej z największych wypożyczalni samochodów w kraju. Oferujemy zarówno auta osobowe jak i dostawcze o różnych klasach i przeznaczeniu. Wynajem średnioterminowy samochodów to usługa przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dysponujemy zróżnicowaną flotą samochodów, które charakteryzują się nienagannym stanem technicznym oraz różnorodnym zastosowaniem. Wszystkie nasze samochody objęte są pełnym pakietem ubezpieczeń OC oraz AC. Posiadamy również swój własny warsztat, który w razie awarii szybko i skutecznie usunie usterkę. Na czas naprawy samochodu udostępniamy bezpłatnie auto dostawcze.

Wynajem średnioterminowy samochodu dostawczego

Wszystkie działania naszej firmy mają za zadanie poprawić klientom komfort korzystania z naszych usług. Dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy nie tylko doradzą, które auto najlepiej wybrać, ale również załatwią wszelkie formalności związane z jego wypożyczeniem. Dzięki kompleksowej obsłudze klienta, już nie muszą się Państwo obawiać rozładowania akumulatora, zatrzaśniętych kluczyków czy przebitej opony. Nasi pracownicy zawsze są do Państwa dyspozycji, aby pomóc rozwiązać wszelkie problemy. Średnioterminowy wynajem samochodu to opłacalna alternatywa dla kupna auta na własność lub leasingu. Dzięki temu mogą Państwo zachować płynność finansową, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inwestycje i rozwój własnej firmy.

Wynajmij auto dostawcze na czas przeprowadzki

Jeśli stoisz przed wyzwaniem dokonania przeprowadzki domu, mieszkania lub biura to jednym z doskonałych rozwiązań będzie wynajem samochodu dostawczego. W ten sposób możesz zyskać wygodny i pojemny środek transportu do przewożenia towarów a tym samym zaoszczędzić pieniądze na pracownikach firmy przeprowadzkowej.

Oferowane przez nas auta posiadają dodatkowe wyposażenie takie jak automatyczne szyby, radia, klimatyzację, nawigacje samochodowe oraz poduszki powietrzne. Wynajem średnioterminowy samochodów jeszcze nigdy nie był tak atrakcyjny. Stałym klientom oferujemy ciekawe promocje oraz zniżki. Aby ułatwić Państwu korzystanie z naszych usług udostępniliśmy możliwość rezerwacji telefonicznej oraz internetowej.

Wynajem średnioterminowy samochodu to doskonała okazja dla wszystkich osób oraz firm, dla których auto jest narzędziem pracy. Brak dużej jednorazowej wpłaty, jak w przypadku kupna auta z pewnością odciąży Państwa budżet i pozwoli przeznaczyć pieniądze na inny cel.

Wynajmij auto lub wyślij kartony kurierem!