Wynajem długoterminowy samochodów

Długoterminowy wynajem samochodów w Polsce

Nasza firma to jedna z największych wypożyczalni samochodów w Polsce. Dla naszych klientów przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, której różnorodność zadowoli nawet najbardziej wymagających kierowców.

Długoterminowy wynajem samochodów dostawczych

Długoterminowy wynajem samochodów to jedna z naszych podstawowych usług, która cieszy się największym powodzeniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm. Oferujemy wynajem aut na bardzo korzystnych warunkach z pełnym ubezpieczeniem i bez limitu kilometrów. Posiadamy duży wybór samochodów o różnym przeznaczeniu i ładowności. Są to zarówno auta osobowe, jak i busy. Zdecydowana większość z nich posiada dodatkowe wyposażenie takie jak radio, poduszki powietrzne, klimatyzację oraz elektryczne szyby. Dbamy o naszych klientów, dlatego staramy się, aby zapewnić im jak największy komfort jazdy.

Wynajem długoterminowy samochodu, najlepszy wybór dla firm

Długoterminowy wynajem samochodu charakteryzuje się wydłużonym okresem użytkowania samochodu. W naszej firmie jest to okres obejmujący przedział czasu od dwóch do pięciu lat. Nasi klienci mogą również zdecydować się na wynajem krótko i średnioterminowy. Jesteśmy elastyczni i dopasowanie się do Państwa wymagań nie stanowi dla nas żadnego problemu. Korzystanie z usług naszej firmy jest proste i przyjemne, bowiem zredukowaliśmy do minimum wszelkie formalności oraz usprawniliśmy rezerwację internetową oraz telefoniczną. Nasi doradcy zawsze czekają pod telefonem, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania oraz wątpliwości.

Wynajmij samochód dostawczy do przeprowadzki

Wynajem długoterminowy samochodów to doskonała alternatywa dla kupna auta lub leasingu. Pozwala nie tylko zminimalizować koszty działalności, ale też oszczędzić czas oraz pieniądze. Wszystkie oferowane przez na auta objęte są ubezpieczeniem oraz pakietem naprawczym, który jest w cenie wynajmu. Nasza firma zajmuje się również wymianą oraz przechowywaniem opon.

Transport wynajętym autem

Decydując się na wynajem długoterminowy samochodu mają Państwo pewność, że podejmują współpracę z doświadczonym i uczciwym zespołem. Zaufało nam już wielu klientów, którzy chwalą sobie wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz obsługę na najwyższym poziomie. Polecamy wszystkim zainteresowanym nasze busy i auta dostawcze.

Wynajmij auto lub wyślij kartony kurierem!